Loading Events

« All Events

Rebirthing – Volgens Aquarian Teaching of Kundalini

November 12 @ 10:30 am - 12:30 pm

€35

Ons gedrag wordt in grote maten bepaald door gedachten uit onze Mind. Om ervoor te zorgen dat deze mind de juiste kleur
en invloed geeft aan gedachtes, is het belangrijk om de Mind te trainen. Deze rebirthing serie is een diepe meditatie techniek die invloed uitoefend op je onderbewuste gedachte patronen. 

Pure gedachten bezitten een grote kracht over hoe je in je leven functioneert en naar de wereld kijkt. Doel van de Rebirthing meditatie is het automatische proces van de Mind te overwinnen en bewust te worden van de pure stilte en oorspronkelijke kracht van de mind. 

Tijdens de les van ongeveer 1.5 uur krijg je een korte introductie, waarna we het lijf opwarmen en de serie oefening volgen die horen bij het thema van de Rebirth. We gebruiken de klanken van een Live Gong om de Rebirth af te sluiten. Omdat we lang stilzitten en diepe processes aanraken in lichaam en geest is ervaring met enige vorm van meditatie en/ of yoga vereist.

 

Details

Date:
November 12
Time:
10:30 am - 12:30 pm
Cost:
€35

Organizer

Ingrid Bal
Phone
+31 6 23014283
Email
info@ingridbal.com

Venue

Geldrop’s Kwartier
Rederijkerstraat 6
Geldrop, 5663 EB Netherlands
+ Google Map